 (4).png)
PING G440

PING G440 MAX
De G440 MAX-driver is ontworpen om maximale vergevingsgezindheid te bieden en is daarmee de ideale keuze voor de meeste golfers. Met een verstelbaar drieweg achtergewicht is dit model uiterst veelzijdig en aanpasbaar aan verschillende speelstijlen. Verkrijgbaar in loftopties van 9°, 10,5° en 12°, zorgt de G440 MAX voor optimale lanceercondities en verbeterde consistentie, waardoor golfers langere en rechtere drives kunnen slaan en meer vertrouwen krijgen op de tee.

PING G440 LST
De G440 LST-driver is specifiek ontworpen voor spelers met een hogere swingsnelheid die minder spin en meer controle nodig hebben voor optimale prestaties. Met zijn verfijnde aerodynamica en geavanceerde gewichtsverdeling vermindert dit model de spin zonder afstand of precisie op te offeren. Verkrijgbaar in loftopties van 9° en 10,5°, met een verstelbaar drieweg achtergewicht, zodat golfers hun balvlucht kunnen afstemmen en hun afstandspotentieel kunnen maximaliseren.

PING G440 SFT
De G440 SFT-driver is de perfecte oplossing voor golfers die een slice willen corrigeren en rechtere, consistentere slagen willen bereiken. Met een verstelbaar achtergewicht in twee standen (Draw en Draw+) bevordert dit model een gecontroleerde balvlucht en helpt het slices te corrigeren. Met een 23-grams achtergewicht en loftopties van 9° en 10,5° biedt de G440 SFT uitzonderlijke vergevingsgezindheid en een draw-bias om uw slagen op koers te houden.
.png)
.png)







